.

Викторија К жени карирани и солидни два тона со лак балерина станови

Викторија К жени карирани и солидни два тона со лак балерина станови

DEN 1.33

Залиха
Достапно за нарачка

Пар на женски карирани и цврсти тони со Викторија К со розови балерина, нуди комбинација на удобност и стил. Гумениот ѓон додава стабилност. Овој трендовски елегантен и шик изглед носи добро во секое време преку денот или ноќта надвор во градот. Елегантен пар станови на Викторија К додаваат талент во вашата секојдневна гардероба. Викторија К. Слип-он. Дизајн на два тона. Цврсти и карирани материјали. Совпаѓање на украсот на лак низ предниот дел. 100% гумен ѓон. Удобно стапало. Користете мека крпа за чистење.

Карактеристики на предлогот