.

Twогерс на Twill Joggers на Тони Хоук, 2-пакет, големини со 4-16

Twогерс на Twill Joggers на Тони Хоук, 2-пакет, големини со 4-16

DEN 1.33

Залиха
Достапно за нарачка

Освежете ја гардеробата на вашето дете со ладен и стилски главен. Овие разноврсни џогери на Тони Хок Твил комбинираат удобност и најновиот тренд во ХЕМС. Совршен за училиште или игра со тенок директен, лесен вклопување што нема да ја жртвува неговата утеха за стил. Изработена во висококвалитетна ткаенина со двојка која има дишејќи се совршено за секојдневните активности и опуштено лежење. Материјал : 98% памук/2% спандекс. Грижа : Машинско миење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 6. Одговара : тенок директен пресек; Удобност се вклопува. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината со врзана вратоврска за дополнителна удобност. Ockебови : 2 странични џебови со затворање на патент за да се одржат најважните работи. Карактеристики : Трендовски должина на глуждот. © Тони Хок, сите права се задржани. Момчињата на момчињата од Тони Хоук.

Карактеристики на предлогот