.

Студената индустрија во центарот на градот, се соочува со градски светски светски знаци Неутрална Греј, 30, дизајнирана од Лук Вилсон

Студената индустрија во центарот на градот, се соочува со градски светски светски знаци Неутрална Греј, 30, дизајнирана од Лук

DEN 239.20

Залиха
Достапно за нарачка

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Лук Вилсон. Центарот на градот во центарот на градот се наоѓа во градот Неутрална сива боја.

Карактеристики на предлогот