.

Господар спортист граничен изолирана јакна голем раб на недвижнини

Господар спортист граничен изолирана јакна голем раб на недвижнини

DEN 1.33

Залиха
Достапно за нарачка

Издржлив, удобен, тестиран. Изолираната јакна од границата со четкање е тврда памучна/поли мешавина со четкана завршница што е зависна, добро се мие и може да се држи до дневната мелење. 60% памук/40% полиестерска четкана двојка, 100% полиестерско влечење на руно качулка, синтетичка изолација на Z1, џебови со двојни влезни товари, размавта на временската стража со вметнување на патент од руно, еластични манжетни и лента за половината.

Карактеристики на предлогот