.

Женски Кошули Со Долги Ракави Лабави Цветни Печатени Јаки Со Копчиња За Жени

Женски Кошули Со Долги Ракави Лабави Цветни Печатени Јаки Со Копчиња За Жени

DEN 383.84

Залиха
Достапно за нарачка

Одличен Подарок За Вашите Љубовници Или За Себе.Ткаенина : Изработена Од Полиестер, Која Е Лесна И Супер Мека.52" Ракав : 52cm/20.69" Должина : 72cm/28.Големина : S Биста : 100cm/39. Изработен е од удобни Материјали, Доволно Издржлив за Вашиот Секојдневен Живот.10" женски Долги ракави Лабава Врвна цветна печатена јака за јака нагоре кошула карактеристики : стил на дизајн : женската маица е Лабава, лежерна, лесна и изработена од полиестер.37" ракав : 50cm/19.44" должина : 79см/31.Женски Лабав Врв Со Долги Ракави Цветен Печатен Држач За Јака Со Копче До Кошула Материјал : полиестеркол : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата.67" Ракав : 54см/21.24" ракав : 55cm/21.Големина : Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Поставите . ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!) Тежина на пакетот : 250gpackage големина : 30x26x1cm, (ве Молиме дозволете 1-3mm грешка поради рачно мерење.

Карактеристики на предлогот