.

Девојките за возење со starвезди се спуштија на врвот и вратоврската боја, кратки, 2-парчиња облеки сет со појавување на Scrunchie, големини со 4-16

Девојките за возење со starвезди се спуштија на врвот и вратоврската боја, кратки, 2-парчиња облеки сет со појавување на Scrunchie,

DEN 239.84

Залиха
Достапно за нарачка

Овој сет на слатка пеперутка 2 парчиња е одличен за вашата девојка. Овој сет вклучува мета и кратко. Таа ќе сака да ја носи оваа облека затоа што не само што е симпатична, исто така е направена и во вкусна ткаенина што го прави ова многу удобно. Сет од 2 парчиња. Те. Кратко. Врзана боја.

Карактеристики на предлогот