.

Чудо нација со кратки ракави на екипажот на вратот Графички отпечатоци од пижами

Чудо нација со кратки ракави на екипажот на вратот Графички отпечатоци од пижами

DEN 2.00

Залиха
Достапно за нарачка

Симпатична, удобна и во удобен шест пакет-да! Оваа пижама на момчињата поставена од Wonder Nation е направена во удобен памук и го има вашето момче подготвено за кревет со лесен пулвер и дизајн на влечење. Измешајте ги и совпаѓајте ги трите тимови и три панталони за забавна комбинација без разлика дали е време за лепење, грицкање или спиење. Исклучиво на. Материјал : 100% органски памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 3 врвови и 3 панталони. Врвни карактеристики : стил на пуловер; екипаж; кратки ракави; Контраст за печатење. Карактеристики на пантолоните : стил на влечење; еластична половината за дополнителна удобност; опседнат полите. Белешка : Памучните PJ не се отпорни на пламен. За да им помогнеме на децата безбедни, памучните PJ треба секогаш да се вклопуваат.

Карактеристики на предлогот