.

Аргелија цветен килим на отворено, сиво злато 2, 8 '8'

Аргелија цветен килим на отворено, сиво злато 2, 8 '8'

DEN 2.33

Залиха
Достапно за нарачка

Додадете софистицирана елеганција во вашиот затворен или отворен простор со овој прекрасен килим. Дизајнирано со еластичност против секојдневно носење и солзи, овој килим е совршен за области со висок сообраќај и во затворено и на отворено, како што се внатрешен двор, дневна соба, кујна и ходници. Овој килим може да се исчисти со едноставно отпуштање и да се овозможи да се исуши во топло добро вентилирано подрачје. Аргелија цветен килим на отворено, сиво/ злато 2, 8 'x 8'.

Карактеристики на предлогот