.

После Технолошкиот бенд за замена на мрежи од не'рѓосувачки челик за големини на Apple Watch - Starburst

После Технолошкиот бенд за замена на мрежи од не'рѓосувачки челик за големини на Apple Watch - Starburst

DEN 1.67

Залиха
Достапно за нарачка

Компатибилен со Apple Watch SE & Series 7/6/5/4/3/2/1. Достапно во големини на Apple Watch : 38mm/40mm/41mm & 42mm/44mm/45mm. Се одликува со магнетно затворање за да обезбеди совршено вклопување. После технолошки бенд за замена на не'рѓосувачки челик за не'рѓосувачки челик за големини на Apple Watch 42mm/44mm/45mm - Starburst.

Карактеристики на предлогот