.

Crocs Men's Walu Loafers

Crocs Men's Walu Loafers

DEN 0.33

Залиха
Достапно за нарачка

Сликиот „Вол“ на „Крокс“ е дополнително удобно ажурирање на класичниот Лофер. Додадената удобност доаѓа од отстранлив микрофибер, кој нуди повеќе перница и обезбедува вентилација за поудобно абење, без разлика дали е дожд или сјај. Отстранлив микрофибер, вметнување нуди додадена удобност. Лесно вклучено, лесен стил на лизгање. Странични пристаништа за засилена дишење. Платно горниот со акценти на велур. Иконски Crocs Comfort ™ : Лесна. Флексибилен. Удобност од 360 степени.

Карактеристики на предлогот