.

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ ДОМ вертикална фраза Зелен лист венец Семејска типографија Графичка уметничка галерија завиткана од платно печатење wallидна уметност, 10x24

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ ДОМ вертикална фраза Зелен лист венец Семејска типографија Графичка уметничка галерија завиткана од платно

DEN 2.00

Залиха
Достапно за нарачка

Декорот „Ступел дома“ е во деловна активност повеќе од четириесет години, обезбедувајќи квалитетна wallидна уметност и декоративни додатоци на широк спектар на клиенти. Благодарение на нашата растечка мрежа на уметници, ние сме во состојба да понудиме импресивен избор на уметнички дела што изразуваат различни погледи, теми и категории. Сместено во Johnонстон, Род Ајленд, нашата цел е да произведуваме производи направени од Америка, кои се достапни за просечниот потрошувач и доволно импресивни за дури и за најтешкиот декоратор. Димензии : 10 x 1,5 x 24 инчи. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . уметнички дела се однесуваат на : растение; Венец; Симбол; Семејство; Дома ;. Дизајн од Керол Робинсон.

Карактеристики на предлогот