.

Клиперските клипови на сопирачките на Raybestos R-Line се вклопуваат Изберете: Chevrolet C6500, 1981- Chevrolet C6000

Клиперските клипови на сопирачките на Raybestos R-Line се вклопуваат Изберете: Chevrolet C6500, 1981- Chevrolet C6000

DEN 2656.00

Залиха
Достапно за нарачка

Клипните клипови на сопирачките Raybestos® R-Line се изработени од материјали со највисок квалитет и се тестирани за да се обезбеди квалитетна и долготрајна издржливост. Raybestos® е во деловна активност повеќе од 100 години и го поставува репер за делови за сопирачки со врвен квалитет. Купувањето на нашите клипови клипови ќе помогне да се обезбеди без истекување и сигурни перформанси од вашиот дебеломер. • Дизајнирано да ги зголеми перформансите и да ја зголеми трајноста • Обезбедува безбедни перформанси без протекување • Направено со фенолна смола • Тестирана за да се обезбеди квалитет и издржливост.

Карактеристики на предлогот