.

Единствени поволни цени за женски плус големина камиони за патент предни тексас јакна елек

Единствени поволни цени за женски плус големина камиони за патент предни тексас јакна елек

DEN 447.36

Залиха
Достапно за нарачка

Слој над ребрестиот ролен врат и тексас за стилски начин да го победиме студот оваа сезона. Добро изолиран елек е дизајниран со трајна обвивка и се сече за класично вклопување што лесно ги слое и го издвојува тестот на времето. Исклучително мек елек на тексас, совршено се вклопува. Клиентите го сакаат нашиот тексас елек за своите живописни бои и опции. Покрај тоа што е мека и удобна, памукот се мие и носи добро. Слободно можете да го носите со врв и панталони или здолниште! Од кафулето трча до трговскиот центар со пријателите до една ноќ во градот. Мерење (меѓународни инчи) големина - градите Girth1x 48 - 44 7/82x 51 1/8 483x - 54 3/4 51 5/84x 58 1 /4 - 55 1/8 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени, женски плус големина камионџии патент предна тексас јакна елек 85% памук 15% полиестер. Увезени. Стојат јака. Затворање на патент. Две предни џебови. Редовно вклопување. Јакна од елек. Одделно со ткаенина или боја. Моделот е 5'6 ", 212 фунти одговара на големина 1x.

Карактеристики на предлогот