.

Краток беспрекорен контура велосипед на Avia Contour

Краток беспрекорен контура велосипед на Avia Contour

DEN 3.00

Залиха
Достапно за нарачка

Идеално кратко од спортот до улицата, Shortенската контура на Avia Beansless Contur ќе се движи со вас во текот на целиот ден. Дизајнирано со нашата висока половината за измазнување на половината за подобрена удобност и мазна силуета што ќе ласка во која било форма или големина. Направено со беспрекорни својства на градежништво и влага, ова кратко е дизајниран за сите начини на кои живеете. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5 '10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36". Моделот носи големина S. висока; приближно. 7 "inseam. Повлечете стилизирање. Компресија одговара. Измазнување на половината; непречена конструкција. Помага на влага.

Карактеристики на предлогот