.

Чисти подобрена заштита повеќеслојни нараквици, средни

Чисти подобрена заштита повеќеслојни нараквици, средни

DEN 182.24

Залиха
Достапно за нарачка

Подобрените повеќеслојни нараквици за чиста заштита обезбедуваат максимална заштита од повеќето груби средства за чистење, бактерии и хаос. Нараквиците со врвен квалитет имаат мека абсорбентална облога на памучното стадо и четири слоја на мешан латекс и нитрил. Екстремно издржлива, нараквиците нудат подобра заштита од средства за чистење и топлина од повеќето други нараквици за домаќинството. Чисти подобрени заштитни повеќеслојни нараквици : густ материјал за отпорност на топлина од 20 ml. Ултра-меко памучно стадо. Супер -привлечна шема на дијаманти. Долги 133/4 инчи. Повпаѓање на капење, исклучете ја манжетната.

Карактеристики на предлогот