.

Вејверли инспирации 44 памучно цврсто печатење и занаетчиска ткаенина од завртката, лебдат дрво

Вејверли инспирации 44 памучно цврсто печатење и занаетчиска ткаенина од завртката, лебдат дрво

DEN 2.67

Залиха
Достапно за нарачка

Овде, воведете ги инспирациите на Waverly 100% ткаенина со цврста боја на памук, продадена од завртка од 8 метри, совршени за сите нивоа на занаетчиство од експерти до почетници кои бараат да научат како да ги изработуваат своите уникатни идеи. Одлично за домашен декор, ткаенина на отворено, ватирање и занаетчиство. Лесно за грижа, машината мие ладно со слични бои; Не бели; Tumble Dry Ship. Со вашата брилијантна работа, тоа ќе го осветли вашиот сладок дом за радост и удобност. Ве молиме, осигурете се дека избраната swatch се совпаѓа со посакуваната боја на ткаенина. Ширина : 44 ". Тежина : 140 gsm. Цврста боја на дрвени дрвени. Одлично чувство на допир.

Карактеристики на предлогот