.

А1HC- Дизајнер рачно изработена рамка и рамка за кокошка обликувана двојна врата, совршена и пофункционална големина монограмирана

А1HC- Дизајнер рачно изработена рамка и рамка за кокошка обликувана двојна врата, совршена и пофункционална големина монограмирана

DEN 2.33

Залиха
Достапно за нарачка

Препорачано да се купи сингл или во сетови . Оваа големина многу добро одговара на секоја двојна врата или дури и единечни врати со голема големина. Доаѓа во четири различни варијации на дизајнот, дизајни се инспирирани од креациите на уметници и се исто така достапни монограмирани со вашето лично писмо.

Карактеристики на предлогот