.

DesignArt 'Гроздобер тропски цвеќиња i' Тропски круг метал wallид уметност - диск од 23

DesignArt 'Гроздобер тропски цвеќиња i' Тропски круг метал wallид уметност - диск од 23

DEN 7196.00

Залиха
Достапно за нарачка

Изгледа подобро од која било фото -хартија и загарантирано ќе трае најмалку 20 години. - Дигиталните слики со висок квалитет се создаваат директно во сјајно алуминиумски панел, произведувајќи зачудувачки и привлечен принт во сјајната завршница на металот. Ова тропски гроздобер цвеќиња I Метални уметнички дела се отпечатени на стотина проценти фирма алуминиум. - Водоотпорен.

Карактеристики на предлогот