.

Време и високо високо -вратот најлон Спанде, осип, брои, пакет

Време и високо високо -вратот најлон Спанде, осип, брои, пакет

DEN 1.67

Залиха
Достапно за нарачка

Удрете ја плажата во овој долг ракав Рашгуард од време и Тру. Овој рашгард е совршен за секој ден под сонцето, во кој има страничен отвор. Направено од лесен најлон и спандекс, тој е мек и истегнат за прицврстено и флексибилно вклопување. Носете соло со омиленото дно или слој за капење над бикини. Исто така, направена машина што може да се мие за лесна грижа! Страничен отвор. Долги ракави. Машина за перење. 87% најлон и 13% спандекс. UPF 50+. Увезени.

Карактеристики на предлогот