.

Потпис од Леви Штраус и Ко.

Потпис од Леви Штраус и Ко.

DEN 2.33

Залиха
Достапно за нарачка

Овие потписи од Levi Strauss & Co. Curvy Straight Fit фармерки се дизајнирани да ги вклопат и ласкаат жените со извајана фигура. Тие исто така нудат класично директно вклопување. Овие потписи од фармерките на Леви Штраус се направени со супер прицврстени екстра затегнати тексас што нема да ја изгуби својата форма. Тие обезбедуваат цел ден стил и удобност. Контурираната половината со среден пораст го елиминира празнината. Облечете ги овие женски тексас фармерки нагоре или надолу. Тие изгледаат подеднакво полирани со мета и станови или свилен блуза и забавен пар потпетици. Тие се машини што се перат за лесна нега. Потпис од Levi Strauss & Co. Women'sенски кривини директно фармерки : Мерења на модели : Висина 5'9.5 '', биста 34б, половината 25 '', колкови 35 ''. Моделот носи големина 4. 81% памук, 17% полиестер, 2% спандекс. Супер мека, супер затегната ткаенина ја одржува својата форма цел ден. Автентичен карактер на завршна обработка и ткаенина. Контури на половината. Директно преку колкот и бутот. Директно отворање на нозете. 31 "Inseam. 5 Styling на џеб. Содржината на ткаенина варира според бојата : видете го полето за опис на производот за повеќе детали. Машинско миење. Повеќе стил, поодржливо. Оваа ставка исполнува еден или повеќе или наши одржливо изработени стандарди. Посетете ја нашата одржлива продавница за да научите Уште повеќе : https : //www./cp/s одржлива-стил-shop/7552000.

Карактеристики на предлогот