.

Едноставно Дејзи 20 20 Модерен монограм во затворен полиестер во затворен простор за фрлање, брусница, брусница

Едноставно Дејзи 20 20 Модерен монограм во затворен полиестер во затворен простор за фрлање, брусница, брусница

DEN 554.40

Залиха
Достапно за нарачка

Персонализирајте го вашиот дом со едноставно Daisy 20 "x 20 " брусница модерна монограм внатрешна/надворешна перница од нашата колекција на монограми. Оваа затворена/надворешна перница е совршен додаток на кој било трем, палуба или внатрешен двор на кој му треба допир на стилска удобност! Мека вртена полиестерска надворешност. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Зашиено затворање/квадрат/реверзибилно. Препорачано место чисто.

Карактеристики на предлогот