.

Покемон диви карактери на сеопфатни графички печати полиестер Спанд машки џогери во морнарицата на морнарицата Fau Cloud Cloud, големини S-2XL

Покемон диви карактери на сеопфатни графички печати полиестер Спанд машки џогери во морнарицата на морнарицата Fau Cloud Cloud,

DEN 3.33

Залиха
Достапно за нарачка

Обидот да се фати целиот Одг е сигурно дека ќе биде предизвик, но не плашете се кога ќе ги носите официјално лиценцираните покемонски диви карактери на сите графички печати полиестер/машки џогери во морнарицата/лесната морнарица за миење на облак, ќе ги фатите сите 'сите ! За да постигнеме максимална удобност, додадовме еластична само-ткаенина на половината со внатрешно влечење за најдобро вклопување во текот на денот. Вклучивме и странични џебови за цвест совршени за вашиот телефон во движење или едноставно да ги одржувате рацете топли. Овие се совршен додаток на вашата колекција за абење во дневна. Овие машки џогери се совршени за да ги гледате вашите омилени емисии, да играат видео игри или само да лежат околу релаксирање. Секоја ставка е направена уникатна. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6'1 '' и носи големина М; Достапно во големини до 2 XL. Fit : Опуштено вклопување. Затворање : Повлечете го стилизирањето со еластична лента за половината и вратоврска за вртење за совршено вклопување. Ockебови : Две џебови од страничен спој го држат вашиот телефон или држете ги рацете тости. Карактеристики : Секоја облека е направена уникатна; Pokemon Print. © Покемон, сите права се задржани. Pokemon Wild Charcters Joggers за мажи.

Карактеристики на предлогот