.

Величествено пенкало за вежбање миленичиња

Величествено пенкало за вежбање миленичиња

DEN 2559.84

Залиха
Достапно за нарачка

Оваа миленичиња одгледувачница од величествени миленичиња има тешка градба на титаниум и е одлична за употреба дома, патување или на ревии. Лесен за склопување. Издржлива конструкција. Комплетно решение за одгледувачница. Лесно склопување правило на палецот : Изберете пенкало кое е најмалку 4 "инчи повисоко од горниот дел на главата на вашите кучиња . Големина XS (24" x 192 "). Големина S (30" x 192 "). Големина m (36 "x 192"). Големина L (42 "x 192"). Големина xl (48 "x 192").

Карактеристики на предлогот