.

Момче миони минијатури микрофлеа пижама сет

Момче миони минијатури микрофлеа пижама сет

DEN 1.67

Залиха
Достапно за нарачка

Вашето малечко ќе ја обожава перковата и шарена графика на оваа официјално лиценцирана облека за пижама, поставена врз основа на хит филмот „Деск“. И маицата со долги ракави и панталоните што одговараат се вклучени во овој сет, и двете се изработени од мек и траен полиестер. Tee има голема графика на Dave Minion од предната страна, додека пантолоните имаат сеопфатен графички дизајн на разни минијатури на врвот на измислицата на микрофлејот. Овој сет на пижами е одличен за спиење и лежење низ куќата. Despicable Me Boys Minion Microfleece Pajama Pajama 2-парчиња за спиење сет : 100% полиестер. Сет за пижами за момчиња. Сет со 2 парчиња за спиење. Tee : Голема предна графика на минион. Долги ракави . Ребрест екипаж. Панталони : сеопфатна графика на минијатурите. Шарени. Покриена еластична лента за половината. Официјално лиценциран производ. Достапно во црна големина. Измијте пред да облечете, свртете се внатре, машината измијте ладен, нежен циклус, со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, да се сува суво ниско, да се извади веднаш, не пеглајте.

Карактеристики на предлогот