.

Земајќи Модни Машки Кошули Секојдневна Личност Мода Божиќен Принт Маица Со Долг Ракав Со Тркалезен Врат За Мажи

Земајќи Модни Машки Кошули Секојдневна Личност Мода Божиќен Принт Маица Со Долг Ракав Со Тркалезен Врат За Мажи

DEN 287.84

Залиха
Достапно за нарачка

Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата облека центар на стил и сјај.56"Length : 74cm/29.50" Табела Со Големини : Големина : Л САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 БИСТА : 106см/41.56"XL81238112cm/44.35"XXL101440118cm/46.Ве молиме проверете ја нашата табела со големини пред да купите ако сте прв пат да ги купите овие машки врвови.18"Shoulder : 56cm/22. Важна Грижа : ве Молиме, не ставајте ја во машина за сушење или белило, препорачано за рачно/машинско перење со ладна вода.56"Size : XLUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 112cm/44.09"Shoulder : 50cm/19.73"Shoulder : 48cm/18. Одлично е да се совпадне со сите видови дно како што се шорцеви,панталони,фармерки за стилски изглед.69"Sleeve : 68cm/26. На врвот имаме многу различни комбинации на бои за избор.26"Sleeve : 72cm/28.09" Рамо : 50см/19.13"XXXL121642124cm/48.50" Size : LUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 106cm/41.Ние многу сериозно го сфаќаме искуството за купување на нашите клиенти. Погоден за многу сезони.Ако барате мека, удобна, висококвалитетна облека по прифатлива цена, Модата За Земање Е местото за вас.

Карактеристики на предлогот