.

Издигнете од производителот на залак од крофни, розова - прави каснувања од крофни - - 2. lbs

Издигнете од производителот на залак од крофни, розова - прави каснувања од крофни - - 2. lbs

DEN 2879.84

Залиха
Достапно за нарачка

Уживајте во скрозните каснувања од крофни и пукањата со торта со подемот од производителот на залак од розови крофни! Направете 9 слатки, вкусни мини каснувања од крофни дома во ниеден момент, совршени за грицкање, забавно и повеќе. Само вклучете го, додадете го вашиот избор на тесто и подготвени сте да готвите! Двојните површини се загреваат рамномерно за конзистентни, вкусни резултати и нестепената обвивка го прави чистењето ветре. Секој залак е со големина 1¼ ”и ќе можете да пристапите до нашиот онлајн упатство за рецепти за инспирација. Тежина : 2,6 lb. Направете 9 вкусни мини каснувања од крофни за само неколку минути со порастот од производителот на залак од розови крофни! 1-годишна гаранција на производителот . дизајниран во Cујорк. Достапна поддршка за клиенти со седиште во САД . Едностепено поставување : Само вклучете ја и подготвени сте да се печете . Вклучува : Rise By Dash Donut Caster и Водич за рецепти . Совршен за семејства со деца, забава, продажба на печење, продажба на печење, продажба на печење, И повеќе . Направете ги вашите омилени рецепти за торта, исто така!. 500 вати . Не -стилот на облогата им овозможува на каснувањата од крофни лесно да се ослободат и да го олеснат чистењето . RDM009 GBRS02. Тежина : 2,6 lb. Состојба : Ново.

Карактеристики на предлогот