.

Мачхрус Горна заменска замена за скокање, спојувајќи ја тркалезната рамка на брануваа со V-куки, користејќи само 5,5 извори- само мат

Мачхрус Горна заменска замена за скокање, спојувајќи ја тркалезната рамка на брануваа со V-куки, користејќи само 5,5 извори-

DEN 1119.84

Залиха
Достапно за нарачка

Информации за големината : Оваа замена на брануваата за замена одговара -Рингс или с-куки прикачени на вашата душек со цел да ја одредите вашата точна износ на пролет). Неограничена забава : Нашата анти-лизгачка и анти-статичка замена за замена на брануваа е идеална за разни рутини за скокање. Махрус Горниот отскок за скокање на брануваата обезбедува огромна динамика на скокање и јачина на пукање за контролирано и одговорно искуство со скокање. Нашиот мат за скокање е создаден од висококвалитетен премиум PP-мрежен материјал со зашивање од 8 реда, што обезбедува безбедност и спречува абење и солза. Мач на горниот отскокнување на брануваата на брануваата на брануваата, ултра-duribility преку неговиот премиум PP Mesh материјал.Овој мат за скокање на горниот отскок на Махрус е специјално дизајниран да одговара на 11 стапки. Рамки на брануваа од сите брендови и модели, со 72 V-прстени со употреба на 5,5 "извори. Нашата тешка душек за скокање на брануваа има универзална компатибилност.

Карактеристики на предлогот