.

Дебеломер На Сопирачките, #19-1483

Дебеломер На Сопирачките, 19-1483

DEN 2.00

Залиха
Достапно за нарачка

Вратете ги перформансите на запирање на возилото со Овој Кардонски Дебеломер за Сопирање #19-1483. Направено е според спецификациите ЗА ое за вклопување, форма и функција. Овој дебеломер за автоматско сопирање е конструиран со квалитетни материјали за зголемена сигурност и издржливост. Вклучува завртки за крварење и е 100 проценти тестиран притисок за да обезбеди непречено сопирање.Кардоне Дебеломер На Сопирачката, #19-1483 : Дизајниран да обезбеди непречено функционирање на сопирачките. 100% притисок тестиран за правилна функција на сопирање на возилото. Произведени на ое спецификации за вклопување, форма и функција. Завртките обезбедуваат крварење без проблеми и позитивен печат. Кардонскиот дебеломер вклучува бакарни подлошки за цврста заптивка. Пластичното капаче приклучокот за приклучок за сопирачките ги штити конците пред инсталацијата. Одговара Изберете : 1988-1992 ДАИХАЦУ ШАРАДА 3 Цил 1 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Карактеристики на предлогот