.

Девојки за девојчиња од Garanimals Toddler, шарени маица со долг ракав

Девојки за девојчиња од Garanimals Toddler, шарени маица со долг ракав

DEN 3.00

Залиха
Достапно за нарачка

Класичен ребрест мета со ленти ја одржува удобната и симпатична. Спарете го овој лента со ленти со долги ракави со ленти со фармерки со фармерки за симпатична стил. Екипаж. Долги ракави. Одземено тело; ребреста ткаенина. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Garanimals Ribbed шарена маица со долг ракав за девојчиња.

Карактеристики на предлогот