.

Машки Дуксер Полн Патент Пуловер-Плажа Ве Молиме

Машки Дуксер Полн Патент Пуловер-Плажа Ве Молиме

DEN 3.00

Залиха
Достапно за нарачка

Ние носиме големини ДО 3 XL. Тоа може да биде одличен подарок за некого, мора да го имате руно, А Плажата ве Молиме печатењето е толку трендовски за да го имате. Шиење со двојна игла на рамената, отворите за раце, вратот, појасот и манжетните. Класично вклопување.

Карактеристики на предлогот