.

Море-Куче 301110025WH-Извртени Најлон Пристаниште Линија-3 8 25', Бело

Море-Куче 301110025WH-Извртени Најлон Пристаниште Линија-3 8 25', Бело

DEN 2.33

Залиха
Достапно за нарачка

Линијата на браникот на морското Куче е изградена од извртен најлон. Изграден од квалитетни материјали за да обезбеди цврстина и долготрајна издржливост. 100% премиум извртени најлон. Извртени Најлон. Дијаметар На Кабелот : 3/8". Должина На Кабелот : 25'. Јачина На Кршење : 3.750.

Карактеристики на предлогот