.

Весели Забележани Нарвал Отпорни На Вода Привремена Тетоважа Постави Лажни Тело Уметност Колекција-Виолетова

Весели Забележани Нарвал Отпорни На Вода Привремена Тетоважа Постави Лажни Тело Уметност Колекција-Виолетова

DEN 0.33

Залиха
Достапно за нарачка

ВОДООТПОРЕН - вашата привремена тетоважа може да трае неколку дена, дури и по пливање или туширање. ПЕЧАТЕНИ ВО САД-привремените тетоважи се дизајнирани и отпечатени во нашиот Снигл мрзлив калифорниски објект. ЗАБАВНИ ТЕТОВАЖИ-Уживајте во овој забавен лист привремени тетоважи што можат да се нанесат на кожата или да се користат како налепница за лизгање на вода на различни површини.Привремените тетоважи се дизајнирани и отпечатени во нашиот Снигл мрзлив калифорниски објект.

Карактеристики на предлогот