.

Дозвола Женска Танга Бикини Дното Пливање Панталони Шорцеви Костим За Капење Костим За Капење Во Еднобојна Боја Дното

Дозвола Женска Танга Бикини Дното Пливање Панталони Шорцеви Костим За Капење Костим За Капење Во Еднобојна Боја Дното

DEN 512.64

Залиха
Достапно за нарачка

Должина На Облека : Редовна. Ве молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. атури : Жени Бикини Пливање Панталони Шорцеви Дното Костим За Капење Костими За Капење ве Молиме проверете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Стил : Секси, Секојдневен. Пол : Жени. Точка специфичностродот : Жени . Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1см=0,39 инчи) Брзи Шорцеви за Плажа Од Сува ткаенина : висококвалитетен материјал за костим за капење со брзо сушење и меко допирање,дише и еластична ткаенина нудат максимална удобност. Материјал : Полиестер. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!. Повод : базен, Море. Декорација : Никој.80 "Должина : 29cm/11.Жените Бикини Пливаат Панталони Шорцеви Дното Костим За Капење Костими За Капење Капење. Лесно Се Совпаѓа : шорцевите за пливање се совпаѓаат со врвови за пливање, бикини, врвови за танкини, чувари за осип или врвови за јога. Карактеристики : .

Карактеристики на предлогот