.

Обоени Заморски Пердуви 7г-Избрани Бои

Обоени Заморски Пердуви 7г-Избрани Бои

DEN 2.33

Залиха
Достапно за нарачка

Среден Запад Дизајн-Обоени Заморски Пердуви : Избрани Бои. Достапен начин да додадете допир на луксуз и уникатен пресврт на костимите, занаетите и безброј други проекти! Овој пакет содржи 7гр пердуви во избрани бои. Увезени. Среден Запад Дизајн-Обоени Заморски Пердуви : Избрани Бои. Достапен начин да додадете допир на луксуз и уникатен пресврт на костимите, занаетите и безброј други проекти!. Овој пакет содржи 7гр пердуви во избрани бои. Увезени.

Карактеристики на предлогот