.

Богатствата НА каролина LH9058CNL Австралиски Добиток Куче Бонбони Пченка Ноќта На Вештерките Портрет Керамичка Ноќна Светлина, 6x4x3

Богатствата НА каролина LH9058CNL Австралиски Добиток Куче Бонбони Пченка Ноќта На Вештерките Портрет Керамичка Ноќна Светлина,

DEN 2.00

Залиха
Достапно за нарачка

Богатствата НА каролина LH9058 CNL Австралиско Говедско Куче Бонбони Пченка Ноќта На Вештерките Портрет Керамичко Ноќно Светло, 6x4x3", Керамичко Ноќно Светло со специфична Раса уметнички дела Од Австралиски Говеда Од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете го празникот Ноќта на Вештерките со оваа декоративна Ноќна Светлина За Ноќта на Вештерките. Оваа Керамичка Ноќна Светлина е од колекцијата На Каролина Богатства Бонбони Пченка Ноќта на Вештерките. Додадете уметничко дело во боја со оваа керамичка и метална ноќна светлина за да го подобрите вашиот декор и да обезбедите малку светлина во сите темни области на вашиот дом или канцеларија. Ова Уметничко Дело Керамичко Ноќно Светло е совршено за секоја просторија во куќата. Предната страна на ноќното светло е висока шест инчи на 4 инчи широка керамичка плочка со уметнички дела во целосна боја од еден од нашите уметници. Две вклучени завртки ја држат плочката во металниот држач. Вклучена е сијалица и држачот е длабок 3 инчи. УЛ одобрени. Ноќното светло е од увезените делови. Оваа Ноќна Светлина е од Категоријата Производи На Кучиња На Каролин. Уметнички дела Керамичкото Ноќно Светло е совршено за секоја просторија во куќата.

Карактеристики на предлогот