.

Чизми за пешачење за крзно од време и време на време

Чизми за пешачење за крзно од време и време на време

DEN 2.00

Залиха
Достапно за нарачка

Нагласете го вашиот авантуристички изглед со пар симпатични чизми чизми од време и Tru. Нагласено со шик факс крзно, овие чизми чизми за жени додаваат пријатна допир додека ве одржуваат стилски за каде и да ве однесе денот. Исклучиво на. Материјал : Рачно изработени материјали горе; Управувачки материјали од надворешната страна. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Затворање на чипка. Карактеристики : тркалезна пети; удобно стапало. Чизми за планинарење со крзно од женски од време и Тру.

Карактеристики на предлогот