.

Акустична Пена Панел Звук Запре Апсорпција Сунѓер Студио Ктв Звучно Изолирани

Акустична Пена Панел Звук Запре Апсорпција Сунѓер Студио Ктв Звучно Изолирани

DEN 543.84

Залиха
Достапно за нарачка

Ве молиме, љубезно забележавте дека оваа ставка Ја продава Кебибуенлаите од пазарот Џојбај.1 парчиња Акустична Пена Панел Звук Стоп Апсорпција Сунѓер Студио Ктв Звучно Изолирањепродажба точка : Се Применува На : Студио, соба За Пијано, соба За Тапани, соба За Сидро, Домашно Кино, КТВ, Простории за Состаноци, простории за Инструменти итн. Мек сунѓер, без прашина, висока густина;звучните ефекти, погодни за студио и КТВ итн; пирамидален сунѓер што апсорбира звук со прекрасен изглед и добри акустични карактеристики, неговата најголема карактеристика е : поради својата форма на пирамида, обезбедува мала дифузија, ве тера да звучите подинамично. Може, на пример, БАСТРАП во комбинација заедно со другите производи, составени од широк апсорбер на лента, ефектот е многу добар.Описматеријал : Сунѓерести : 30х30х2, 5цмноте : ве Молиме дозволете грешка од 1-5мм.Поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Благодарам!Пакетот вклучува 1 x Звучно Изолирана пена Најдобра цена, Лесна трансакција, Одлично искуство за купување. Низок јаглерод, заштита на Животната средина, без загадување и издржлив. Одличен и економичен начин за чистење или украсување на вашата соба. Рачно мерење, ве молиме дозволете 0 ~ 2см грешка, ви благодарам. Поради разликите помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ние го гарантираме истиот стил како што е прикажано на сликата.

Карактеристики на предлогот