.

Каролини Богатства ЦК5116ГФ Европска Кратка Коса Мачка Љубов Знаме Градина Големина, Мали, разнобојни

Каролини Богатства ЦК5116ГФ Европска Кратка Коса Мачка Љубов Знаме Градина Големина, Мали, разнобојни

DEN 143.68

Залиха
Достапно за нарачка

Две парчиња материјал се зашиени заедно за да формираат двострано знаме. Ова овозможува текстот и сликата да се гледаат исто од двете страни и правилно да се читаат. Ова знаме со големина на градина со 2 слоја е водоотпорно и отпорно на временски услови. Ова Знаме Градина Големина е од каролини богатства колекција Љубовта е. Целосна боја двокреветна ткаенина декоративен Ракав Пол Градина Знаме. Ова украсно знаме со големина на градина има ракав зашиен на врвот на знамето за да ви овозможи да го покажете вашето ново знаме на градинарски штанд со стандардна големина. Знамето има зашиен ракав од 1 1/2 инчи за да ви овозможи да го закачите знамето на кој било стандарден држач за знаме на градината или закачалка за трем со големина на градина.Каролини Богатства CK5116 GF Европски Кратка Коса Мачка Љубов Знаме Градина Големина, Мали, разнобојни Знаме Градина Големина кој раса специфични Европски Кратка Коса уметнички дела. Потешки од повеќето други достапни градинарски знамиња ова знаме ќе се одржи на ветер, дожд и снег. Ова Градинарско Знаме е од каролини Богатства Мачки категорија на производи. Прослават Денот На Вљубените со Овој Денот На Вљубените Градина Знаме. Уметнички дела за вашата градина, двор или двор. Ова е дебело Двострано градинарско знаме направено од две парчиња полиестерска ткаенина. Направете ја вашата лична изјава во вашиот надворешен декор со ова шарено квалитетно градинарско знаме. Градинарскиот штанд се продава одделно.

Карактеристики на предлогот