.

Смешни Шарени Азбучни Букви У Цртан Лик Ѕид Уметност Налепница Винил Налепници Девојки Момчиња Деца Детска Соба Куќа Ѕид Декор Отстранлив Налепница Кора И Стап

Смешни Шарени Азбучни Букви У Цртан Лик Ѕид Уметност Налепница Винил Налепници Девојки Момчиња Деца Детска Соба Куќа Ѕид Декор

DEN 0.67

Залиха
Достапно за нарачка

Ние ги испраќаме нашите налепници во безбедна и цврста цевка со лесни за следење упатства за тоа како да ја нанесете налепницата на која било тврда и рамна површина. Вклучени инструкции за инсталација. Имајте предвид дека сликата не ја претставува вистинската големина на налепницата и е само пример за тоа како може да изгледа налепницата. Информации за дизајн - нашите големини на дизајнот се во инчи и се наведени на крајот од насловот во "Висина" потоа "Ширина". Она Што Не Прави Поинакви-нашите налепници се гордо направени во Соединетите Држави со Најквалитетен Винил направен по нарачка и испорачан обично во истиот ден на нарачка или најдоцна до следниот Работен Ден. Овој производ ќе биде испорачан во цврста цевка за испорака.

Карактеристики на предлогот