.

Мало Дете Ситна Репка Бела Црна Питсбург Пирати Срце Лили 3 4-Ракав Раглан Маица

Мало Дете Ситна Репка Бела Црна Питсбург Пирати Срце Лили 3 4-Ракав Раглан Маица

DEN 300.00

Залиха
Достапно за нарачка

Вашиот млад обожавател НА МЛБ ќе свети со гордоста на питсбург пиратите кога ќе ги подготвите Во Оваа Срцева Маичка Раглан Со 3/4 Ракави Од Мала Репка. Удобното вклопување ќе ги натера да се чувствуваат одлично цел ден, а креативната графика е забавен начин вашето дете да го изложи својот питсбург пирати фандом. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Официјално лиценциран. Графика за печатење на екранот. 3/4 Должина ракав. Машинско перење, сува сува ниска. Материјал : 100% Памук. Соодветна графика достапна и во големини за возрасни, млади и доенчиња. Марка : Мал Репка. Раглан ракави.

Карактеристики на предлогот