.

Умбра Скваер Повеќекратна Употреба Држач За Хартиена Крпа

Умбра Скваер Повеќекратна Употреба Држач За Хартиена Крпа

DEN 135.36

Залиха
Достапно за нарачка

Squire е разноврсен држач за хартиени крпи што може да се стави на повеќе места во вашата кујна. Закачете го преку вратата на кабинетот, под полица или монтирајте го на ѕид. Без разлика каде ќе го поставите, ќе заштедите контра простор. Овој компактен дизајн е со димензии 12 x 6 x 4 x " (32 x 17 x 12 см). Племето е направено од свиткан метал и доаѓа во црно или бело. МОДЕРЕН, ГРАФИЧКИ ИЗГЛЕД : континуираната квадратна жица на овој разноврсен држач за хартиени крпи создава модерен и привлечен изглед. РАЗНОВИДЕН ДРЖАЧ ЗА ХАРТИЕНА КРПА : Може да се закачи преку вратата на кабинетот, под полица или да се монтира на ѕид. ЕЛЕГАНТЕН МАТЕРИЈАЛ и ЗАВРШНИЦА : свитканиот метал На Скваер има изглед на леано железо. КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : овој компактен држач за хартиени крпи е со димензии 12 x 6 x 4 x " (32 x 17 x 12 см). ДО 5-ГОДИШНА ГАРАНЦИЈА НА ПРОИЗВОДИТЕЛОТ : Купувајте со доверба знаејќи дека сите наши производи се поддржани од дополнителната безбедност на гаранцијата до 5 години.

Карактеристики на предлогот