.

Тавоп Есенска Облека Машка Сомотска Мулти-Џебна Кошула Јакна Зелена 10

Тавоп Есенска Облека Машка Сомотска Мулти-Џебна Кошула Јакна Зелена 10

DEN 0.33

Залиха
Достапно за нарачка

Тавоп Есенска Облека Машка Сомотска Мулти-Џебна Кошула Јакна Зелена 10. Спецификации : Бои : Големина : Пакет : 8564 КОМПЈУТЕР Машка Надворешна Облека Табела Со Големина : Големина. : СРЕДНО САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 110см/43.31 "Рамо : 48см/18.90" Ракав : 64см/25.20 "Должина : 76см/29.92" Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 116см/45.67 "Рамо : 50см/19.69" Ракав : 66см/25.98 "Должина : 78см/30.71" Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 122см/48.03 "Рамо : 52см/20.47" Ракав : 68см/26.77 "Должина : 80см/31.50" Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 128см/50.39 "Рамо : 54см/21.26" Ракав : 70см/27.56 "Должина : 82см/32.28" Големина. : 3 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 134cm/52.76 "Рамо : 56cm/22.05" Ракав : 72cm/28.35 "Должина : 84cm/33.07". Забелешки : 1.Ве молиме, Не повикувајте Се На Водич За Големина, ве молиме погледнете ја табелата со големини во сликите и деталите што ги објавуваме пред да купите (1 инч=2,54 см) нашата облека е наменета за Азиска фигура, што значи дека би била помала од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. 2.Ако не постои табела со големини, големината Е слободна Големина Ветување : ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. зимска облека. зимска јакна. зимска јакна. меморијален ден облека. Божиќ.

Карактеристики на предлогот