.

Маст Саундтрак-Винил

Маст Саундтрак-Винил

DEN 873.92

Залиха
Достапно за нарачка

Маст 2 (ОСТ), првично објавен ОД Рсо Рекордс во 1982 година, добива третман со винил репресија со ' Рѓосан Бран! Долго време надвор од печатење, ова луксузно преиздавање ќе вклучува јакна од гејтфолд и сосема нова брошура со белешки со приватни и никогаш претходно споделени фотографии и есеи од членови на актерската екипа, вклучувајќи Ги Максвел Колфилд, Памела Адлон, Адријан Змед, Кристофер Мекдоналд, Леиф Грин, Диди Кон и многу повеќе! Брошурата содржи и есеј На хонорарниот писател Луис Пејцман (Базфид, Њујорк Тајмс), кој го истражува цитатот;свежина; На Маст 2 во споредба со неговиот оригинален колега и како овој култен класичен филм се гледа денес. Придружете Се На ' Рѓосаниот Бран додека ги враќаме навивачите во Средното Училиште Ридел со ова луксузно преиздавање На Маснотии 2 (ОСТ)! Маст 2 Саундтрак-Винил.

Карактеристики на предлогот