.

Динамички Ретровизори Индикатор За Трепкач За Рено Меган Мк Сценско

Динамички Ретровизори Индикатор За Трепкач За Рено Меган Мк Сценско

DEN 351.84

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристика : *Долг животен век, Поголема Безбедност, Водоотпорен*Лесен за инсталирање И не е потребна модификација, само приклучете и играјте*Поголема видливост * украсениот автомобил е поубав.*Ефект на стримерспецификација : *Поставување на возила : Лево И Десно *Тип : Трепкач*Боја : жолто светло*Материјал : Абс Пластика+ЛЕР *боја На Школка : Црна *Напон : 12 V DC *Животен Век : 50000часови Апликација : Одговара За Рено Гранд Сценско III 2009-2015погодни за Рено Сценско III 2009 - 2015погодни За Рено Сценско III 2009-2015погодни За Рено Мегане МК3 2008-2016фит За рено флуенс 2009-2015 (европа)&2009-2019 велтвајтфит За Рено ГЕОГРАФСКА ШИРИНА 2010-2015фит форауч алс Фур Рено См5 (СИДКОРЕЈА) 2010-2015пакетот Вклучуваше : 2*ТРЕПКАЧИ : 1. Поради рачно мерење, дозволете отстапување од 1-5мм.2. Поради разликите во светлината и екранот, бојата на производот може да биде малку поинаква од сликата. ЛЕД Динамички Ретровизори Индикатор За Трепкач За Рено Меган Мк3 Сценско 2 парчиња.

Карактеристики на предлогот