.

Зебра Пенкало Кликарт Стигнале Маркер Пенкала Во Собата,, Брои, Мулти-Бои

Зебра Пенкало Кликарт Стигнале Маркер Пенкала Во Собата,, Брои, Мулти-Бои

DEN 219.52

Залиха
Достапно за нарачка

Зебра Кликарт има капа помалку дизајн и нова технологија за мастило што ја апсорбира влагата во воздухот, што го спречува мастилото да се исуши. Користете го овој комплет за пенкала за списанија, кодирање во боја, цртање и секојдневно пишување. Со задоволителен клик и олеснување што не треба да се грижите за погрешно поставување на капачето, пенкалото за маркер Кликарт е совршен придружник за вашите креативни проекти. Овој сет вклучува црвена, жолта, зелена, сина, виолетова и црна боја. Се препорачува за тинејџери и возрасни. Зебра Пенкало Кликарт Стигнале Маркер Пенкала Во Собата, 0.6 мм, 6 Брои, Мулти-Бои 0.6 мм фино точка мастило на база на вода во избрани брилијантни бои е совршен придружник за вашите креативни проекти, а функционалноста без капа е добредојдена погодност. Новата технологија за мастило ја апсорбира влагата од воздухот, спречувајќи го мастилото да се исуши во внатрешноста на бурето. Само кликнете за да го откриете врвот на секој маркер и ослободете се од грижата за погрешно поставено капаче кога сте во маките на креативноста. Во чистото бело буре се наоѓа мастилото што може да се повлече, достапно со едноставен клик на нурнувањето кодирано во боја. Овој 6 брои пакет Инструменти За Кликарт обезбедува безгрижна креативност за вашите списанија, уметнички дела, кодирање во боја и секојдневно пишување.

Карактеристики на предлогот