.

Лесни Панталони За Жени Секојдневни Плус Големина Обични Панталони Со Висок Струк Влечат Панталони За Фустани Женски Дневни Панталони

Лесни Панталони За Жени Секојдневни Плус Големина Обични Панталони Со Висок Струк Влечат Панталони За Фустани Женски Дневни

DEN 319.84

Залиха
Достапно за нарачка

Женски Лето Мода Секси Трендовски Широк Нога Јога Панталони Повик Се Водат Панталони За Жени 1 компјутер ПАНТАЛОНИ ПРИЛИКИ Работа, Кафуле, Секојдневно Секојдневно, Изложба, Одмор, Спроти. Дизајн : Еластична врвка за влечење на половината повлечете панталони за жени со два длабоки џебови/ Широки панталони За глуждот Каприс Со Висок струк/Летни Памучни Панталони Со долни панталони со директно стегање на Нозете со детали од долниот дел / секојдневни Широки Панталони За Јога Со Широки Нозе/Плус големина Каприс И Исечени Панталони За Плажа/Лесни Меки Панталони За џогирање/ Лесни Лабави Панталони За Глуждот Со Фенер. Натпревар : Цврста боја (Бела/Каки/Зелена/Црна/тексас сина/Сина/Сива/Темно Сива)памучните широки исечени панталони одлично се комбинираат со вашите маици, разновидни ленени блузи, патики,влечки или гроздобер сандали,лесни за совпаѓање за секојдневен моден удобен изглед. Овие панталони се секојдневно носење. Овие женски панталони имаат флексибилен необврзувачки појас за целодневна удобност. Меки и удобни панталони, лесно спарување со маица блузи резервоарот блузи и така натаму. Совети за големина - - - ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини во описот на производот или сликите и пронајдете го најдоброто вклопување;Пол : Женски.

Карактеристики на предлогот