.

Сваровски Црн Барокен Приврзок-5490980

Сваровски Црн Барокен Приврзок-5490980

DEN 271.84

Залиха
Достапно за нарачка

Проткаен со романса и гроздобер елеганција овој позлатен приврзок е инспириран од раскошниот и раскошен стил на дизајнирање од барокниот период. Пенливи со јасни и црвени кристали централниот дел во форма на срце ја карактеризира нашата ексклузивна техника камен на камен. Приврзокот доаѓа на синџир. Сваровски Црн Барокен Приврзок-5490980.

Карактеристики на предлогот