.

Адвиикд Градници За Жени Женски Минимизатор Градници Удобност Перница Ремен Безжична Целосна Покриеност Голема Биста Ненаполнет Градник Бела 105с

Адвиикд Градници За Жени Женски Минимизатор Градници Удобност Перница Ремен Безжична Целосна Покриеност Голема Биста Ненаполнет

DEN 331.04

Залиха
Достапно за нарачка

Пакет за градник За Жени Тенка Долна Облека Со Полна Чаша Плус Големина Пет Гради Безжични Компресивни Спортски Градници За Женисезона : Четири сезони. Пол : Жени. Прилика : Облека За Спиење,Секојдневно,На Отворено,Спорт. Материјал : Полиестер. Тип на шема : НЕ. Стил : . Одговара : Одговара на големината. Како да се мие : Рачно перење. Што добивате : 1 Компјутер Градник 1.it Изработен Е Од Материјали, Ставете Го Вашето Тело Во Тотално Опуштен Статус. 2.Се Фокусира На Совршена Долна Облека За Вас, Ве Прави Супер И Заводлива. 3.Послужете Ноќна Облека И Исто Така Стимулативен Комплет За Животот На Паровите. 4.Направи Супер . 5.Ве Прави Пожешки,посекси и Попривлечни, Направете Ја Ноќта Поубава.

Карактеристики на предлогот