.

Како Што Сум Роден Кадрава Фл. Оз. Авокадо Шеа Ко-Миење Чистење Регенератор

Како Што Сум Роден Кадрава Фл. Оз. Авокадо Шеа Ко-Миење Чистење Регенератор

DEN 3.00

Залиха
Достапно за нарачка

Како Што Сум Роден Кадрава? Авокадо Шеа Кауаш Чистење Регенератор. Содржи органско масло од авокадо, шеа путер и кокосово масло. Роден Кадрава? авокадо шеа краваш ефикасно чисти без да ја ограби косата од нејзината природна влага. Доволно нежен за секојдневна употреба. Одлично за сите типови коса. Силно се препорачува за коса која има тенденција да изгледа и да се чувствува сува, или кога се посакува подобрена управливост и избалансирана хидратација. Како Што Сум Роден Кадрава? Авокадо Шеа Кауаш Чистење Регенератор. За бебиња и деца. Содржи органско масло од авокадо, шеа путер и кокосово масло.НСФ. Содржи органски состојки. 240 мл (8 фл оз).

Карактеристики на предлогот