.

Женски Секач И Бак Хедер Јаглен Нова Англија Патриоти Повратно Лого Основен Џемпер Плетен Руно Полн Патент

Женски Секач И Бак Хедер Јаглен Нова Англија Патриоти Повратно Лого Основен Џемпер Плетен Руно Полн Патент

DEN 2.00

Залиха
Достапно за нарачка

Додадете дополнителен слој на топлина и дух На Патриоти Во Нова Англија во вашата облека Со Овој Секач И Основен Џемпер Плетен Елек Од Руно Со Целосен Патент. Се одликува со извезено лого На Патриоти Од Нова Англија на левиот граден кош што ќе им даде до знаење на сите каде лежи вашата верност. Гордо спортувајте ја оваа слатка опрема на следната игра На Патриоти Во Нова Англија и осигурајте се дека вашиот тврдокорен фандом е целосно изложен. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Целосно затворање со патент. Цб Знаменце вез на задната јака. Полн Патент. Машинско перење. Официјално лиценциран. Без ракави. Материјал : 100% Полиестер. Тонско врзување за истегнување на отворот на раката, долниот раб и работ на јаката.

Карактеристики на предлогот